9:43, 14 Shkurt 2018

Të martën në Rahovec është arrestuar një i dyshuar pasi që ka sulmuar fizikisht babanë dhe motrën e tij duke iu shkaktuar lëndime trupore.

Njëri nga viktimat ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.