21:09, 11 Janar 2017

Qyteti bregdetar i Durrësit është zbardhur sërish nga bora. Mbrëmjen e sotme për disa minuta flokët e borës kanë mbuluar gjithçka.

Deri tani në këtë qytet nuk raportohet të ketë probleme me qarkullimin.

Ky moment me dëborë është shfrytëzuar nga qytetarët durrsakë, të cilët kanë bërë fotografi dhe video të ndryshme, shkruan Ora News.

 

Interesante