20:45, 9 Qershor 2018

2TON dhe Labinot Tahiri kanë publikuar këngën e tyre të re me titull “Zemra jem”.

Muzika u punua nga Darko Dimitrov, tekstin e shkroi reperi në bashkëpunim me Ghulo, ndërkaq për klipin u përkujdes produksioni MAX, njofton Klan Kosova.

Ndiqeni të plotë në videon e mëposhtme.