17:52, 5 Dhjetor 2017

S4MM – reperi nga Tetova sapo publikoi këngën e tij më të re me titull “Selfmade”, njofton Klan Kosova.

Muzika dhe teksti janë bërë nga vetë këngëtari ndërkaq për miximin e kësaj kënge u përkujdes Don Gimma.

Reperi nisi të njihej më shumë për publikun, kur gjatë këtij viti publikoi “Medelina” – njëra prej këngëve që u shndërrua në hit për shumë pak kohë dhe ka arritur të mbledhë miliona klikime në youtube.