21:37, 17 Qershor 2017

Arta Bajrami dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri, njofton Klan Kosova.

Kënga më e re titullohet “Asaj” dhe është produkt i ArbaSound me tekst të të dy artistëve.

Interesante