15:21, 17 Korrik 2017

Reperi tashmë i njohur për publikun Fajt, sapo ka publikuar projektin e tij më të ri që mbanë titullin “Marijuana”, njofton Klan Kosova.

Realizimi është bërë nga Black Fish Entertainmet, derisa për melodinë dhe tekstin është kujdesur vetë artisti.

Fajt njihet edhe për disa bashkëpunime me Genc Prelvukaj të cilat kanë qenë goxha të suksesshme.

Interesante