23:16, 11 Tetor 2017

Gold Ag ka publikuar këngën e tij të re.

“Lidhjet Farefisnoret” quhet projekti më i ri i këngëtarit, të cilin e solli me videoklip, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe njëkohësisht ta shikoni videoklipin.