21:32, 15 Korrik 2017

Këngëtari, Meda dhe reperi Bim Bima kanë sjellë këngën e tyre më të re me titull “Inat”, njofton Klan Kosova.

Arian Agushi e ka shkruar tekstin dhe është kujdesur për muzikën, ndërsa orkestrimin e kanë bërë Chipsi dhe Virusi.

Për më shumë shikoni videon më poshtë:

Interesante