16:52, 3 Dhjetor 2017

Është publikuar kënga më e re nga Buraku dhe Grupi Fama, njofton Klan Kosova.

Projekti mbanë titullin “Qaj” dhe është një baladë e cila flet për dashuri.

Muzika dhe orkestrimi është punuar nga Chipsi, ndërkaq tekstin e ka shkruar Fatmir Muja.