13:00, 17 Korrik 2017

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qerreti duket se ka zgjedhur këtë ditë ku nuk ka shumë diell që ta bëjë “nxehtë”.

Ajo ka provokuar si jo rrallë herë fansat e saj duke postuar një fotografi krejtësisht nudo në llogarinë e saj në Instagram.

“Nëse doni diçka të vërtetë, ndaloni argëtimin e përkohshëm”, ka shkruar Qerreti, njofton Klan Kosova.

Këngëtarja duket se nuk e ka shumë problem që të dalë e zhveshur para fotoaparatit dhe këtë e ka dëshmuar tash e disa herë!

 

Interesante