13:33, 7 Qershor 2018

Të mërkurën në rrugën e “Ankarasë” në Prizren, raportohet se një i dyshuar i panjohur, duke lëvizur me veturë, ka goditur një biçiklist i cili është shtetas i Shqipërisë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti pas pranimit te tretmanit mjekësor është liruar, njofton Policia e Kosovës, përcjell Klan Kosova.