21:05, 14 Nëntor 2017

Një polic jashtë detyrës e la kafen me shok për të ndjekur hajnat që kryen grabitje me armë në Prizren.

Plaçkitësit nuk u ndalën në urdhrin e policit, bile edhe i drejtuan armën atij.

E ky i fundit u detyrua të shkrep revolen dhe plagosi njërin nga hajnat, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Blerta Ahmeti.

klankosova.tv