21:03, 18 Mars 2017

Këngëtarja nga Prishtina me famë botërore Dua Lipa ka performuar live në San Francisco.

Kjo ishte shfaqja e fundit e saj nga turneu i parë në SHBA.

Ajo u prit shumë mirë nga publiku dhe gjatë tërë performancës fansat kënduan së bashku me të.

Scared to be lonely ?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Interesante