19:42, 17 Shkurt 2017

Prezantuesja seksi e sportit, Marina Vjollca, ka dhënë dhe urimin e saj për nëntëvjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Në një fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram, ajo nuk zgjodhi të zgjas shumë dedikimin e saj me rastin e ditëlindjes së nëntë të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Marina uroi të gjithë shqiptarët me një dedikim të thjeshtë:

dtgdfgdfg

Interesante