12:11, 13 Tetor 2017

Të enjten në fshatin Ratkoc të Rahovecit, njësitet policore gjatë kontrollit në një kafiteri kanë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie me leje të skaduar pronë e një të dyshuari mashkull.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosovës, transmeton Klan Kosova.