13:38, 19 Qershor 2017

Në rrugën “Adem Jashari” në Pejë rreth orës 15:00 janë arrestuar dy meshkuj dhe një femër pasi që janë zënë në flagrancë duke kryer një vjedhje të rëndë.

Të dyshuarit fillimisht kanë rezistuar. Madje ata kanë sulmuar më një mjet të mprehtë – sëpatë, zyrtarët policorë, njofton policia, transmeton Klan Kosova.

Zyrtarët policorë të cilët kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Interesante