10:59, 14 Shtator 2017

Paul Pogba pësoi një lëndim në ndeshjen mes Manchester United dhe Basel, për të cilin Jose Mourinho tha se do të mungojë disa javë, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa tani, kuptohet që Pogba do t’u mungojë Djajve të Kuq në pesë ndeshje me Everton, Southampton, Crystal Palace në Premier Ligë, me Burton Albion në Carabao Cup dhe me CSKA Moscoë në Ligën e Kampionëve.

Ai po ashtu do t’i mungojë Francës në dy ndeshjet vendimtare ndaj Bullgarisë dhe Bjellorusisë në kuadër të kualifikimeve për Kampionat Botëror.

 

Interesante