18:02, 14 Nëntor 2017

Rita Ora, këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, e cila ishte nikoqire e mbrëmjes së MTV EMA, transmeton Klan Kosova.

Ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen e mediave botërore me paraqitjen e saj ndërsa u shfaq tejet atraktive.

Por, jo vetëm si nikoqire, ajo edhe performoi në ngjarjen e madhe të mbajtur në Londër.

Rita performoi dy këngë në këtë paraqitje të saj, këngët e reja “Your Song” dhe “Anywhere”.

Për më shumë shikoni performancën e saj: