8:45, 18 Prill 2017

Era Istrefi mbrëmë performoi në festivalin më të madh në botë “Coachella” festival ky që mbledh të gjitha yjet e botës, njofton Klan Kosova.

Këngëtarja e cila tashmë veç ka nisur t’i prekë majat e showbizit ndërkombëtar, ndau momente nga performancë në llogarinë e saj në Instagram, video të shkurtër teksa këndon “Redrum” hitin që solli së fundmi, dhe fotografi që shfaqnin Erën me një pamje shumë të veçantë.

Ndër të tjerash, Ersa së fundmi ka realizuar edhe fotosesion të ri, duke pozuar për brendin e madh “Guest”.

Sukseset e Erës s’kanë të ndalur…

Last night was lit 🔥s/o to @whatsonot_certified

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Interesante