19:38, 14 Shkurt 2018

Në ditën e të dashuruarve, Bleona Qerreti ka pozuar në të brendshme ku në pah ka vënë vithet e saj, njofton Klan Kosova.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi ku shihet e kthyer me shpinë dhe gjysmë e zhveshur.

Këtë foto, Bleona e ka pashkruar me: “Happy Valentinesday”.

❤️ #happyvalentinesday ? @acp_photography @eats.channel

A post shared by Bleona (@bleona) on