23:38, 12 Tetor 2017

 Ajo kohët e fundit zbuloi një përvojë jo të mirë me regjisorin e njohur Harvey Weinstein.

Megjithatë aktorja e njohur Angelina Jolie duket se ka lënë anash përjetimet e këqija të deritanishme, pasi ato dukeshin larg mendjes së saj kur ajo doli në një mbrëmje  në Los Angelos, transmeton Klan Kosova.

Ylli i njohur Jolie, u pa mahnitëse kur nxitoi për një premierë filmi.

Angelina u pa tejet rrezatuese derisa po mbante të veshur një kep të madh madje dukej tejet e lumtur sa që vërehet dhe buzëqeshja e saj të cilën e ofron shumë rrallë!