22:30, 17 Korrik 2017

Chelsea i ka ofruar lojtarit të Altetico Madrid, Yannick Carrascos, kontratë pesë vjeçare dhe një pagë dyfish më të madhe sec e ka tani, njofton Don Balon, përcjell Klan Kosova.

Antonio Conte e do me çdo kusht një lojtar sulmues këtë verë dhe Carrasco shihet si zgjedhje e mirë, pas dështimit për të siguruar shërbimet e një tjetër belgu, Romelu Lukaku.

Lukaku në momentet e fundit vendosi t’i bashkohet rivalit të Chelseas, Manchester United.

atletico madrid osasuna laliga

klankosova.tv

Interesante