14:56, 17 Korrik 2017

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panucci për të drejtuar Kombëtaren Shqiptare të Futbollit.

Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin se marrëveshja nuk është mbyllur ende dhe se vijohet me negociatat, shkruan Albeu.

Deri më tani nuk janë bërë publike mbi detajet e kontratës përmes të cilës italiani merr përsipër vijimin e punës atje ku e la De Biasi.

Interesante