Gjiganti anglez tashmë ka vendosur që ta lë gjermanin të largohet, pasi një marrëveshje me të duket të mos jetë afër

17:33, 12 Tetor 2017

Arsenal është gati ta shesë Mesut Ozil në janar, me Manchester United që ka shprehur interesim për të nënshkruar me mesfushorin gjerman.

Topcinjtë nuk janë as afër përmbushjes së kërkesës prej 350 mijë funtesh në javë dhe kanë pranuar që ta shesin lojtarin qysh në afatin kalimtar të dimrit.

Interesante