21:30, 4 Janar 2018

Aktorja dhe modelja e njohur amerikane, Olivia Munn, do jetë nikoqire e ceremonisë së Critics’ Choice Aëards 2018-të.

Ky vendim vie vetëm pak kohë, pas raporteve se ish-i dashuri i saj Aaron Rodgers, po takon Danica Patrick, njofton Klan Kosova.

Munn është bërë një nga zërat më të shquar në industrinë e filmave në lëvizjen #MeToo që nga ardhja në nëntor me akuzat për sjellje të keqe seksuale ndaj regjisorit Brett Ratner.