12:01, 14 Janar 2018

Eden Hazard ka një ofertë edhe nga Manchester United, përveç asaj nga Real Madrid, shkruan Don Balon, njofton Klan Kosova.

Ylli i Chelseas ka qenë i lidhur prej kohësh me një kalim të mundshëm tek Blancos dhe këtë kalim e ka dashur edhe vet lojtari.

Por një ofertë e majme nga ekipi anglez do të mund të luhaste dëshirën e kamotshme të lojtarit nga Belgjika.

klankosova.tv