20:04, 11 Nëntor 2017

Flaka Krelani ka ndryshuar krejtësisht në pamje!

Përveç formave trupore të cilat këngëtarja shqiptare ka arritur t’i kthej në bombastike, ajo duket shumë më ndryshe edhe në fytyrë, njofton Klan Kosova.

Flaka vetëm para pak ditësh publikoi këngën e saj të re me titull “Def Star”.

Shikoni fotografitë e fundit të artistes dhe vlerësojeni vetë!

@makeupbydafine ‘s A Work Of Art! Follow Get Her & Make Yourself Feel Prihii🌹 #MakeUpIsMyPassion

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Halloween for me it spells Hello I Win 🍷

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Interesante