18:29, 17 Shkurt 2017

Në nëntëvjetorin e Pavarësisë së Kosovës, reperi nga Shqipëria Noizy publikoi këngë të re, njofton Klan Kosova.

“Young Boy” titullohet projekti më i ri i këngëtarit të cilin e sjellë nën shoqërinë e klipit.

Kjo këngë pason “A të kujtohet” dhe “Midis Tirone” që Noizy i solli muaj më parë.

Interesante