13:00, 11 Janar 2017

Si motra e vogël e Kim Kardashian, Kylie Jenner ka mësuar se çfarë mund ta bëjë atë t’i tërheq të tjerët.

Në paraqitjen e së martës Jenner është parë me një trup tejet seksi teksa mbante të veshur një fustan ngjyrë vjollcë, njofton Klan Kosova.

Jenner ishte e pranishme në ceremoninë e Marie Claire Awards në Los Angeles.

Ajo ra në qendër të vëmendjes tek të gjithë për shkak se fustani i saj ishte tejet transparent dhe vënte në pah asetet e saj  prej një vajze të zjarrtë, njofton Klan Kosova.

3c09917c00000578-4108104-details_the_brunette_beauty_left_her_long_tresses_down_in_loose_-a-2_1484115193234

3c09920c00000578-4108104-peek_a_boo_any_wrong_move_could_prove_disastrous_for_the_star_wh-a-1_1484115193096

3c09844a00000578-4108104-image-a-61_1484110846937

3c098d7a00000578-4108104-image-m-57_1484110755965

3c098dc000000578-4108104-image-m-38_1484108977548

Interesante