16:38, 14 Qershor 2018

Ka filluar ceremonia hapëse e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, njofton Klan Kosova.

Pjesë e organizimit madhështor është edhe ylli britanik, Robbie Williams.

Pas pak më shumë se gjysmë orë do të fillojë edhe ndeshja e parë mes nikoqirëve dhe Arabisë Saudite.