22:55, 23 Korrik 2017

Gjysma e saj, që është shumë më i ri në moshë, doli nga Wimbledon kësaj here i mundur në raundin e katërt nga tenisti i famshëm Roger Federer.

Dhe e dashura e tij, këngëtarja e famshme Nicole Shcerzinger nuk e pati aspak problem ta ngushëllojë dashurinë e saj, Grigor Dimitrov, në ca ditë pushimesh që po kalojnë bashkë në Itali.

Ish pjesëtarja e Pussycat Doll e cila është hiç më pak se 39 vjeçare, duket jashtëzakonisht në formë, përderisa ndjehet rehat në krahët e bullgarit 26 vjeç, me të cilin ka nisur një lidhje romantike, të parën publike pasi u nda me kampionin e Formula 1, Louis Hamilton, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Swimsuit clad Nicole Scherzinger, 39, looked incredible as she continued her sun-drenched getaway to Capri, Italy with beau Grigor Dimitrov, 26, on SaturdaySwimsuit clad Nicole Scherzinger, 39, looked incredible as she continued her sun-drenched getaway to Capri, Italy with beau Grigor Dimitrov, 26, on Saturday

 

 

 

Interesante