15:00, 13 Janar 2018

Nicole Kidman dukej krejtësisht e panjohur në xhirimet e filmit të saj të ri “Destroyer”, transmeton Klan Kosova.

Aktorja 50-vjeçare është parë me flokë të shkurtra prapa skenave të xhirimeve, të premten pasdite në Los Angeles.

Nicole kishte vënë një parukë ngjyrë kafe dhe ishte e veshur me një këmishë dhe një xhaketë lëkure.

“Destroyer” është një film që tregon historinë e detektorit të policisë, Erin Bell.

nicole kidman unrecognizable filming destroyer 024014099nicole kidman unrecognizable filming destroyer 024014099