10:00, 13 Gusht 2017

Nicki Minaj ka treguar edhe njëherë format e saj super-seksi në disa fotografi të reja!

Këngëtarja 34-vjeçare shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për t’i publikuar ato, duke përdorur një pasqyre për t’i shfaqur të pasmet e saj bombastike, transmeton Klan Kosova.

Në fund të muajit të kaluar, Nicki dhe Future publikuan këngën e tyre me klip “You Da Baddest”.

nicki minaj flaunts her booty in hot mirror selfie 013941166nicki minaj flaunts her booty in hot mirror selfie 013941166

Interesante