20:14, 19 Prill 2017

Nicki Minaj ka zbuluar videoklipin e këngës “No Frauds” që është xhiruar në Londër, dhe ku marrin pjesë Drake dhe Lil Wayne.

Klipi i këngës që është njëkohësisht edhe ‘diss’ për Remy Ma, shfaqë pamje nga ura e Westminsterit, pavarësisht raportimeve se skenat do të preheshin, pas sulmeve terroriste të muajit të kaluar, që kishin ndodhur në këtë urë.

Vendimi për t’i mbajtur incizimet në Westminster Bridge janë kritikuar nga disa fansa online.

Interesante