14:45, 20 Mars 2017

Ajo është një nga personazhet më të çuditshëm muzikës.

Por Nicki Minaj del të jetë edhe më befasuese kur u pa e mbuluar dhe në mes të Londrës këtë fundjavë, përcjellë Klan Kosova.

Reperja 34 vjeçare po realizonte një set të ri fotografik teksa dhe po përgatit një video për klipin e saj më të ri.

Për më shumë ja fotografitë:

3e73d6af00000578-0-image-a-41_1490000301361

3e73d5c400000578-0-image-m-73_1490000665368

3e73d61e00000578-4330708-get_the_gloss_the_rapper_34_was_shooting_her_new_video_on_london-a-16_1490001681178

3e73d55d00000578-0-image-a-28_1490000152453

3e73d55800000578-0-image-a-27_1490000152165

Interesante