11:04, 14 Janar 2018

Real Madrid mund ta përdorë Cristiano Ronaldon si pjesë ë pazarit me PSG-në për Neymarin, raporton Cadena SER, njofton Klan Kosova.

Florentino Perez do që ta sjellë brazilianin në ekip dhe është gati për çfarëdo pazari.

Edhe nëse kjo nënkupton largimin e Ronaldos i cili tashmë ka fituar gjithçka me Realin dhe mbase ka filluar t’i mungojë motivimi.