21:03, 17 Korrik 2017

Njerëzit e afërt të Neymar-it po i thonë atij që ta lërë Barcelonën dhe kështu të largohet nga hija e Lionel Mesit, shkruan Goal, njofton Klan Kosova.

Braziliani kaloi në Camp Nou, në vitin 2013 dhe ka kontratë deri në vitin 2021 dhe klauzola e tij për momentin është 200 milionë euro.

Manchester City, United dhe Parisi përkundër kësaj shume kanë shprehur interesim për Neymarin dhe janë gati të paguajnë çfarëdo shume për ta pasur atë.

klankosova.tv

 

Interesante