22:00, 13 Shtator 2017

Carrie Ann Inaba dhe i fejuari i saj Robb Derringer janë ndarë, nëntë muaj pasi u fejuan, transmeton Klan Kosova.

Fansat filluan të spekulojnë se çifti u nda javën e kaluar kur Carrie bërë një citat të fshehtë në Instagram, në të cilin thuhej: “Në momentin që mendoj se mësova për të jetuar, jeta ndryshon“, duke i shtuar këtu edhe një zemër të thyer.

Pastaj gjatë fundjavës, Carrie Ann u pa duke marrë pjesë në një ngjarje në Havai pa unazën e saj të martesës.

Image result for Carrie Ann Inaba and her fiance Robb Derringer

 

Interesante