20:16, 9 Qershor 2018

Reperi i njohur Mozzik së shpejti do të bëhet baba.

Sipas Prive, artisti dhe e dashura e tij Loredana Zefi, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti janë në lidhje për më shumë se një vit, madje edhe po jetojnë bashkë, njofton Klan Kosova.

 

Interesante