10:00, 14 Shkurt 2018

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, do të insistojë që Raphael Varane të jetë pjesë e ndonjë marrëveshjeje në të cilën David de Gea do t’i bashkohej Real Madridit, sipas Don Balon.

Portugezi është fans i francezit, dhe është mjaft i interesuar që ta përforcojë mbrojtjen e Djajve të Kuq.

Ndonëse mbetet me shpresën që De Gea të qëndrojë në Old Trafford, nëse ai nuk mund ta ndalë atë nga largimi, atëherë dëshiron yllin e Santiago Bernabeut si pjesë të këmbimit.