21:00, 11 Janar 2017

Modelja e njohur, Gigi Hadid ka bërë një urim të veçantë për nënën me rastin e ditëlindjes së saj, transmeton Klan Kosova.

Hadid ka falënderuaar për çdo gjë “supernënën” e saj siç e quan ajo në rrjetin social Instagram.

“Për personin më të ndjeshëm, mbështetës, të dashur dhe inteligjente. “Supernëna” më kreative në botë. Faleminderit shumë për çdo gjë.Të dua shumë. Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar modelja.

Interesante