9:10, 17 Korrik 2017

Modelja Miranda Kerr u martua dje me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel në një dasmë intime në oborrin e tyre.

Të pranishëm ishin vetëm 45 familjarë dhe miq, që panë çiftin duke bërë betimin.

Ndonëse e vogël, ceremonia ishte përrallore në gjelbërimin e bukur që rrethonte dy të dashuruarit, dhe fustanin Dior Haute të Kerr.

Interesante