9:32, 7 Dhjetor 2017

Minnesota Timberwolves ka fituar ndaj Los Angeles Clippers, 107-113.

Rivers dhe Williams ishin më të mirët për nga pikët te Clippers me nga 23, ndërsa te skuadra fituese, Towns shënoi 21 pikë.