17:00, 11 Janar 2017

Është përfolur që këngëtarja Miley Cyrus dhe i dashuri i saj, Liam Hemsworth, janë martuar gjatë pushimeve të fundvitit.

Që nga ajo kohë thashethemet ende nuk janë ndalur lidhur me martesën e tyre sekrete.

Çifti janë fotografuar duke qëndruar së bashku në shtëpinë e tyre të pushimit në Malibu.

Sipas revistës NW, çifti janë martuar gjatë festës së Vitit të Ri kur po qëndronin në San Diego, në një ceremoni ku të pranishëm ishin vetëm familjarët dhe miqtë e ngushtë të tyre.

“Ishte vendim i minutave të fundit”.

“E gjithë familja e Liam ishte aty për pushime e njashtu edhe familjarët e Cyrus. Për ta ishte e pakuptimtë që të mos martoheshin përderisa i kishin të afërmit e tyre aty”, ka thënë një burim për këtë revistë.

Still going strong: Miley Cyrus and Liam Hemsworth enjoy a meal with friends Tuesday at Soho House in Malibu

She's just being Miley! The 26-year-old was sporting her usual colorful look with a multi-colored jacket and a bright pink scarf

New Year's wedding? The couples shared a kiss at midnight during a huge party with both their families, but did the engaged couple secretly tie the knot?

 

Interesante