Skuadra nga San Siro ka publikuar fanellat me të cilat do të paraqitet në edicionin e radhës, 2017-18

12:01, 19 Maj 2017

Milan edhe zyrtarisht ka prezantuar fanellat e para për edicionin e ardhshëm 2017-18.

Të parat do të kenë ngjyrat tradicionale të kuqe dhe të zezë, me detaje të bukura, por të thjeshta.

Në qendër të tyre do të jetë e stampuar llogoja e sponzorit Fly Emirates.

Interesante