22:11, 13 Janar 2018

Milan po e planifikon transferimin e boshnjakut Edin Dzeko.

Këtë, Kuq e Zinjt flitet se do ta provojnë gjatë afatit kalimtar të verës, pohon Tuttosport.

Sulmuesi i Romës vazhdon të kontribuojë me gola për klubin kryeqytetas, dhe konsiderohet si lojtari që mund ‘ta rimëkëmbë’ klubin milanez.