Skuadra italiane është e interesuar të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Los Blancos, megjithëse lojtari tek në verë u transferuar në Santiago Bernabeu

19:34, 12 Tetor 2017

Milan është duke e përcjellë me kujdes mesfushorin e Real Madrid, Dani Ceballos, raportojnë mediat italiane.

Ish asi i Real Betis ka zgjuar interesim edhe tek Arsenal dhe Liverpool, megjithëse tek në verë ka nënshkruar kontratë me Los Blancos.

Interesante