9:32, 19 Prill 2017

Kënga e re e Mihrije Brahës tashmë është gati dhe do të lansohet brenda ditës së sotme, njofton Klan Kosova.

Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes rrjeteve sociale, duke zbuluar se kënga me titull “Si cigaren e fundit më fike” e që vjen edhe nën shoqërinë e klipit, publikohet sonte.

Mihrija postoi edhe një fotografi me anë të së cilës e bëri të ditur lajmin.

Sonte lansimi i klipit më të ri…."Si cigaren e fundit më fike"

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

 

Interesante