11:12, 19 Qershor 2017

A janë Dua Lipa dhe Martin Garrix më shumë se vetëm miq?

Këngëtarja, Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix po shijojnë së bashku pushime në Miami teksa janë fotografuar së bashku duke u përqafuar, trasnmeton Klan Kosova.

Çifti 21-vjeçar ka realizuar dhe një këngë së bashku “Scared To Be Lonely”.

Shikoni më poshtë disa fotografi të tyre të realizuara në Miami:

Interesante