McGregor vs Nurmagomedov: Natë e çmendur në Las Vegas (VIDEO)

Është zhvilluar ndeshja e shumëpritur midis atletit të njohur irlandez, Conor McGregor, dhe kampionit rus të peshave të lehta në UFC, Khabib Nurmagomedov. Nurmagomedov i cili tani ka 27 fitore dhe asnjë humbje, ka arritur që ta mposhtë rivalin e tij të kafazit, në raundin e katërt, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova Mirëpo menjëherë pasi … Continue reading McGregor vs Nurmagomedov: Natë e çmendur në Las Vegas (VIDEO)